Blog

Aktualności


Szkolenia na Jachtowego Sternika Morskiego w Gdańsku - sezon 2020

03.10.19, 12:00

Zapraszamy na kubrykowe szkolenia na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Harmonogram kursów w Gdańsku na sezon 2020 już dostępny do rezerwacji!

 

Mamy dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy szukają rzetelnego, sprawdzonego i dobrze zorganizowanego szkolenia na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Plan naszych kursów w Gdańsku na sezon 2020 jest już gotowy. Tygodniowe szkolenia organizujemy przez cały sezon, od połowy kwietnia, do końca października. Trzynaście terminów pozwoli każdemu z Was dopasować szkolenie do swojego kalendarza. 

Na każdym kursie mamy tylko 6 miejsc. I na każdym kursie pierwsze 3 miejsca są w obniżonej cenie! Dlatego warto wyprzedzić innych i zarezerwować kurs wcześniej - oszczędzając ponad 100 zł. 

Ale dlaczego mielibyście szkolić się właśnie z nami? Przecież oferta Kubryka nie jest tania! Kursu nie można zrobić przez Internet, nie wychodząc z domu. A co gorsze, nie dajemy gwarancji na otrzymanie patentu.

Rzeczywiście. Nasze szkolenia są przeznaczone tylko dla tych osób, które cenią rzetelność, jakość i uczciwość. 


Dlatego, nasze kursy:

 • Odbywają się na nowym jachcie Bavaria Cruiser 37 z rocznika 2018
  Czyli na dużym, pełnomorskim jachcie, takim jaki spotyka się na co dzień w czarterze na całym świecie. Jednostka jest doskonale wyposażona (w tym w ster strumieniowy) i daje możliwość spędzenia kursu w komfortowych warunkach.

 • Wszystko jest w cenie kursu - żadnych niespodzianek
  W cenie naszego kursu są wliczone wszystkie koszty. Nie zaskoczymy Cię żadną kaucją, składką, zbiórką czy podwyżką. Opłaty portowe, paliwo, ubezpieczenie, sprzątanie, pościel, sztormiaki, wyżywienie - to wszystko jest na naszej głowie. Dla Twojej wygody! 

 • Doświadczeni i kompetentni instruktorzy
  Nasza kadra to praktycy - czynni żeglarze morscy spędzający pod żaglami wiele tygodni w roku. To od nich nauczysz się tego, co najważniejsze na morzu. 

 • Wyżywienie, pościel, sztormiaki
  Na naszym kursie to my robimy zakupy prowiantu i dbamy o to, aby wyżywienie było smaczne i zdrowe. Tak, abyś Ty mógł/mogła skupić się na szkoleniu. Dla Twojego komfortu na jachcie są ciepłe kołdry i poduszki, a my zapewniamy świeżą pościel. Jeżeli nie masz sztormiaka - możesz korzystać z naszych Tribordów 500. I to wszystko jest oczywiście w cenie kursu!  

Gwarantuję, że znajdziesz w sieci kursy znacznie tańsze, krótsze i z gwarancją otrzymania patentu. Ale czy na pewno takiego właśnie kursu szukasz? 

Zerknij w grafik szkoelń i zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś! GRAFIK SZKOLEŃ NA JACHTOWEGO STERNIKA MORSKIEGO 2020

 

Jachtowy Sternik Morski 2020

Jachtowy Sternik Morski w Gdańsku 2020

Jachtowy Sternik Morski

Szkolenie na sternika morskiego

Jachtowy Sternik Morski Gdańsk

Sternik Morski w Gdańsku 

 

 

 

 
 

Podobne wpisy

Zobacz wszystkie »

W ten szczególny czas

życzymy Wam chwil wspólnych, pięknych i docenionych. Zatrzymania się na moment. Zachwytu nad tym co nas otacza. Refleksji ...