goolge kontakt 22 810 00 42

Kursy i szkolenia żeglarskie

Stare powiedzenie "Morze nie wybacza błędów" jest wyjątkowo prawdziwe. Dlatego tak ważne jest stałe podwyższanie swoich umiejętności i kwalifikacji żeglarskich. Zapraszamy zatem na nasze kursy i szkolenia, które pozwolą unikać błędów.

 

Jachtowy sternik morski

Jeżeli chcesz samodzielnie prowadzić jachty morskie i czuć się pewnie na morzu, zapraszamy na nasz intensywny kurs. Uczymy tak, aby zdać egzamin nie tylko przez komisją PZŻ, ale i ten na morzu - w pierwszym samodzielnym rejsie.

 

 

Manewrówka na silniku

Obawiasz się manewrów w ciasnej marinie? Nasz dwudniowy kurs pomoże Ci zapanować nad jachtem morskim na silniku w każdych warunkach i w najciaśniejszych marinach.
Szkolimy na jachcie Bavaria 38 cruiser.

 

 

Warsztaty Nawigacyjne

Dwudniowy kurs nawigacji prowadzony w nowej formule. Jeszcze bardziej praktyczny, ciekawy i atrakcyjny. Jest to doskonałe przygotowanie do samodzielnie prowadzonych rejsów. Omawiamy i ćwiczymy nawigację na akwenie pływowym, planowanie rejsu i jego etapów, zarządzanie załogą i wiele, wiele innych.

 

 

Kurs SRC w jeden dzień

Jako autoryzowana szkoła RYA (Royal Yachting Association) zapraszamy na jednodniowe kursy radiowe! Szkolenie w języku polskim z doskonale przygotowanym programem, przyjazną atmosferą i dużą ilością praktycznych ćwiczeń. Egzamin na zakończenie kursu, tego samego dnia.

 

 

Zintegrowany kurs STCW

W trakcie kursu zostaniecie przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa zgodnie z wymaganiami Konwencji STCW. W programie wykłady, zajęcia z tratwami na basenie, oraz m.in. gaszenie pożarów na poligonie. Jeśli planujecie bardziej 'profesjonalne' żeglowanie to w waszym żeglarskim CV nie może zabraknąć certyfikatu STCW.