goolge kontakt 22 810 00 42

Żeglujemy razem już 15 lat!

Agencja Żeglarska Kubryk ma już 15 lat. Przez ten czas nasza rodzinna firma rozwija się dynamicznie, a my z każdym rokiem zdobywamy coraz większe doświadczenie w organizacji aktywnego wypoczynku na morzu.

 

Piętnaście lat organizacji rejsów, czarterów i szkoleń, które połączyliśmy z naszą pasją żeglarstwa sprawiło, że możemy śmiało napisać o naszej ofercie, że jest najlepsza na polskim rynku żeglarskim.

Priorytetem Kubryka jest zadowolenie Klientów, które osiągamy poprzez wysoki standard, jakość i bezpieczeństwo organizowanych przez nas imprez. Każdy rejs, czarter czy szkolenie organizujemy tak, jakbyśmy mieli sami wziąć w nim udział.

Państwa urlop jest dla nas najważniejszy i dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony na morzu był wspaniałą przygodą i odpoczynkiem od codzienności.

Naszym celem jest stworzenie możliwości do:

  • bezpiecznego i przyjemnego żeglowania na wspólnych rejsach morskich;
  • podnoszenia żeglarskich kwalifikacji na kursach i szkoleniach;
  • ułatwianie organizacji rejsów morskich przez szeroką i sprawdzoną ofertę czarterów na najciekawszych morzach świata.

Chcemy zarazić żeglarstwem morskim jak największą liczbę osób. Każdy kto zszedł z naszego jachtu z charakterystycznym błyskiem w oku jest naszym sukcesem. Wiemy, że już w trakcie powrotu do domu planuje kolejne rejsy, chce się uczyć żeglarstwa i kiedyś samodzielnie poprowadzić jacht morski.

Niezależnie czy oferujemy rejs, szkolenie czy czarter dbamy, aby było bezpiecznie, przyjemnie i zgodnie z ofertą.

 

Nasz zespół tworzą:

Wojciech Czerwiński

Założyciel i współwłaściciel firmy. W Kubryku od 2002 roku. Opiekuje się działem Rejsów morskich i Czarterów oraz administracją firmy. Odpowiedzialny za wymyślanie minimum 10-ciu pomysłów dziennie na to, jak przed czterdziestką pójść na emeryturę i żeglować do końca życia. :)

 

 

Magda Czerwińska-Matysiak

Współwłaścicielka firmy. W Kubryku od 2004 roku. Opiekuje się działem Rejsów morskich oraz płatnościami i księgowością. Dba o to, aby wszystko było na czas, zgodnie z planem i tak jak powinno być.

 

 

Kapitanowie i instruktorzy

Nie byłoby rejsów i szkoleń Kubryka bez naszych skipperów i instruktorów. To najważniejsi ludzie w firmie i cieszymy się, że pracują dla nas tylko najlepsi. Od lat na naszych pokładach spotkacie Piotrka Żakowieckiego, Maćka Karalusa, Tomka Kosiewicza, Karola Nowaka, Kubę Koszuckiego i wielu innych  fantastycznych profesjonalistów.