Blog

Aktualności


Promocja na egzaminy j.st.m.

05.01.18, 12:00

Przedstawiamy miłą niespodziankę dla tych z Was, którzy chcą wziąć udział w egzaminie na Jachtowego Sternika Morskiego. Mamy dla Was podręcznik gratis.

Wystarczy, że wraz z rezerwacją miejsca na naszym kursie, wykupicie udział w egzaminie na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Zaraz po opłaceniu zaliczki za kurs i egzamin, prześlemy Wam listem poleconym na dowolny adres w Polsce najbardziej popularny podręcznik żeglarski w Polsce: Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski. Wydawnictwo Almapress. Wydanie najnowsze, czyli 25-te.

Standardowa cena tej książki to 86 zł. 

 
 

Podręcznik Andrzeja Kolaszewskiego i Piotra Świdwińskiego jest od 1987 roku jednym z najpopularniejszych w Polsce. Na jego lekturze wyrosły całe pokolenia żeglarzy.

My również zdecydowanie polecamy dogłębne zapoznanie się z treścią książki przed przyjazdem na nasz kurs szkoleniowy. To doskonale ułatwia opanowywanie zarówno praktyki, jak i teorii w trakcie zajęć.

Zapraszamy zatem na nasze tygodniowe kursy na jachtowego sternika morskiego do Świnoujścia i Gdańska. Pełny harmonogram szkoleń dostępny jest tutaj >>>

 

 


Podobne wpisy

Zobacz wszystkie »

W ten szczególny czas

Życzymy Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiejnocy

Mile Dobra - wirtualne charytatywne regaty

Właśnie wystartowały V Charytatywne Wirtualne Regaty Szkół Żeglarskich - MileDOBRA Fundacja Ocean Marzeń! Naszego jachtu nie mogło zabraknąć na starcie!