Czartery jachtów

Wyszukaj i zarezerwuj jacht

Tutaj możesz wyczarterować jacht

Zamów indywidualną ofertę czarteru

Nie trać czasu - już teraz wypełnij formularz zapytania czarterowego. Powiedz nam jakiego jachtu szukasz, a my znajdziemy go dla Ciebie w 24 godziny! I to w najlepszej możliwej cenie.

W jakim terminie?

Uwagi

Twoje dane

Usługi dodatkowe

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?


Doświadczenie


Działamy od 2002 roku, a to już 21 lat na rynku! Organizujemy rocznie ponad 120 rejsów i 400 czarterów. Doświadczenie zebrane w ciągu tych lat pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Odpowiedzialność


Jesteśmy zarejestrowanym organizatorem turystyki. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w ERGO. Wpłaty naszych Klientów są zabezpieczone przez Yacht-Pool przed niewypłacalnością.

Bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo nie jest dla nas sloganem. Jest priorytetem i traktujemy je bezkompromisowo. Abyście czuli się bezpiecznie, nasz telefon alarmowy działa 24h/365 dni w roku.

Opinie klientów

CZARTER JACHTÓW

Czy jest jeden sprawdzony przepis na wakacje idealne?

Naszym zdaniem tak. To wakacje na jachcie.

Wyobraź sobie błękitną, ciepłą wodę, pod której powierzchnią barwne ryby są na wyciągnięcie ręki. Wyobraź sobie poranek przy bezludnej wyspie, gdzie jeszcze przed śniadaniem możesz prosto z jachtu wskoczyć do morza. Wyobraź sobie widoki tak piękne, że trudno uwierzyć w ich realne istnienie. Wyobraź sobie spokój i to, że masz czas, że nic nie musisz, że jest po prostu dobrze. Zwyczajnie idealnie. Dwoma słowami łączącymi wszystkie pytania o udany urlop są: czarter jachtu.

Niezależnie, gdzie zapragniesz spędzić wakacje, my znajdziemy dla Ciebie idealny jacht. Zaproponujemy najlepszą cenę za czarter i załatwimy wszelkie formalności. Tobie pozostanie cieszyć się urlopem na jachcie.

Agencja Żeglarska Kubryk wyspecjalizowała się w czarterze jachtów i czarterze katamaranów na całym świecie. Powierzając nam organizację swoich morskich wakacji masz gwarancję wysokiej jakości i profesjonalizmu. Rocznie obsługujemy ponad 400 rezerwacji! Każdy czarter jachtu przygotowujemy tak, jakbyśmy planowali wakacje dla siebie. Każdy szczegół jest dopracowany do perfekcji.

Nie musisz być żeglarzem, aby wakacje na jachcie stały się Twoją rzeczywistością. W ofercie Agencji Żeglarskiej Kubryk znajduje się czarter jachtu ze skipperem. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą lub nie chcą samodzielnie prowadzić jachtu. Posiadamy bogatą bazę sprawdzonych i niezwykle doświadczonych skipperów, którzy chętnie poprowadzą Twój rejs.

Czarter w Chorwacji, czarter jachtu w Grecji czy czarter katamaranu na Karaibach wybór jest trudny, ale decyzja należy do Ciebie. My dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem dołożymy wszelkich starań, aby był to najlepszy i niezapomniany czas.

Nie czekaj - już dziś zamów indywidualną ofertę czarteru jachtu!

Wolisz porozmawiać o czarterze?
Zadzwoń!

(+48) 22 810 00 42