Blog

Cud na rafie

Mamy dla Was istną perełkę! Niepublikowany fragment najnowszej książki kpt Jerzego Radomskiego "Czarny Diament tnie oceany". Niezwykła historia heroicznej walki o ocalenie jachtu.

W ten szczególny czas

Pełnych spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu wspaniałych chwil pod pełnymi żaglami, w nadchodzącym Nowym Roku!

Żeglujące głowy - film o morzu i żeglarstwie.

W któryś świąteczny wolny wieczór, zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego filmu, który Michał Olszewski nakręcił w trakcie żeglowania na kubrykowych jachtach w sezonie 2017.

Żeglarskie oczko.

Znane żeglarskie powiedzenie głosi, że „statki w portach gniją, a załogi schodzą na psy”. Kocham statki, na których pływam i nie chcę żeby gniły. Załogi zawsze mam fajne, więc wypadałoby zadbać, aby schodzenie na psy odbywało się w sposób przyjemny.

Świętujemy 15 urodziny!

Dokładnie 1 grudnia 2002 roku, z otchłani niebytu i morskiej piany wyłonił się Kubryk. A tak bardziej serio, to właśnie 15 lat temu Agencja Żeglarska Kubryk zaczęła swoją przygodę oficjalnie.

Mamo! Nasz domek płynie z nami!

Jak opisać wspaniałe wakacje z dziećmi? Od czego zacząć? Od przygotowań, obaw rodziny, pytań pań z przedszkola, naszych wątpliwości, ekscytacji dzieci czy może opisu wszystkiego po kolei?

Jak spakować się na rejs morski?

„Jak spakować się na rejs morski?” to pytanie nurtuje każdego, kto wybiera się na morze. Dotyczy to szczególnie tych z Was, którzy płyną po raz pierwszy. Choć osoby z pewnym doświadczeniem równie często zastanawiają się przed rejsem, co włożyć do żeglarsk

po godzinach Czarny Diament Wesołych Świąt Rejsy morskie Kubryk Rejs po Bałtyku Rejsy morskie