Blog

Perły Mazowsza - Zagłosuj na Kubryk

Zostaliśmy nominowani do prestiżowej nagrody Perły Mazowsza.

Wam i Waszym Bliskim

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

W 2022 roku dotknij swoich marzeń

W Nowym Roku życzymy Wam ...

Targi Biograd Boatshow

Biograd Boatshow to jedne z największych targów żeglarskich na wodzie w Europie. Nie mogło tam nas zabraknąć.

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

Zdrowia. Wiary w to, że już niedługo będzie lepiej. Spokoju myśli. Dobrych ludzi wokół. Morza i żagli. Realizacji marzeń i tworzenia nowych. Pięknych chwil. Cudownych wspomnień. Bliskich blisko. Normalności. Życzy Załoga Kubryka

Pierwszy kurs JSTM za nami!

W sobotę 27 marca zakończyliśmy pierwsze w tym sezonie szkolenie na Jachtowego Sternika Morskiego. Była intensywna nauka, zmienna pogoda i świetne humory. Nawet Covid nie przeszkadzał.

Sezon żeglarski 2021 rozpoczęty

W sobotę, 20 marca, rozpoczęliśmy długo wyczekiwany sezon żeglarski 2021 na Bałtyku! Zmienna pogoda zapewniała atrakcje - od błękitnego nieba w pełnym słońcu, po ciemne chmury i śnieżną zadymkę. Zobacz zdjęcia.

Wesołych Świąt

i szczęśliwego Nowego Roku 2021

Już dziś zapisz się na kurs na patent JSTM na 2021 rok.

Sezon 2021 zapowiada się bardzo intensywnie. Zaplanowaliśmy aż 21 tygodniowych kursów szkoleniowych w Gdańsku. A każdy w kubrykowym standardzie - czyli będzie intensywnie, wesoło i w przyjaznej atmosferze.

Perły Mazowsza Święta Bożego Narodzenia życzenia noworoczne Targi boatshow Biograd WielkaNoc życzenia jachtowy sternik morski 2021 jstm kurs na sternika sternik jachtowy rejsy morskie; rejsy bałtyk; rejsy po bałtyku; Boże Narodzenie jachtowy sternik morski sternik morski szkolenie żeglarskie kurs żeglarski patent żeglarski kurs na morsa