Blog

Aktualności


Targi Biograd Boatshow

28.10.21, 12:00

Biograd Boatshow to jedne z największych targów żeglarskich na wodzie w Europie. Nie mogło tam nas zabraknąć.

 

W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy targi Biograd Boatshow, największe targi żeglarskie na wodzie w Chorwacji i w środkowej Europie, które odbywały się 20-24.10.2021. I faktycznie ich rozmach i wielkość robią wrażenie. Jachty żaglowe, motorowe, katamarany dostępne dla odwiedzających oraz możliwość osobistych spotkań, to największe atuty tego rodzaju imprez.Był to intensywny czas wypełniony rozmowami z armatorami, oglądaniem jachtów, odkrywaniem i poznawaniem nowych rozwiązań oraz znajdywaniem inspiracji.

 


W trakcie targów odbył się też pierwszy kongres stowarzyszenia zrzeszającego agentów czarterowych, które zostało powołane z troski o Klientów i z potrzeby wymiany doświadczeń między agentami z całej Europy. Dzięki wspólnym ustaleniom i wymianie doświadczeń z agentami z Holandii, Szwecji, Ukrainy, Chorwacji, Niemiec, Belgii, Szwajcarii, wiemy, że będziemy mogli zapewniać jeszcze większe bezpieczeństwo naszym Klientom przy czarterze jachtów.Trzy dni w Biogradzie dały nam mnóstwo energii i inspiracji, które zaowocowały nowymi pomysłami i rozwiązaniami, które już niebawem z nieukrywaną radością i nutką ekscytacji zaprezentujemy.
Podobne wpisy

Zobacz wszystkie »

Kubryk - Perłą Przedsiębiorczości

Prowadzenie firmy żeglarskiej na Mazowszu nie jest pomysłem najbardziej oczywistym. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienie jakie mieliśmy przyjemność odebrać.

Perły Mazowsza - Zagłosuj na Kubryk

Zostaliśmy nominowani do prestiżowej nagrody Perły Mazowsza.