Rejsy

Rejs GG12h


2750 PLN

Cyklady i Zatoka Sarońska

 • Termin: 21.10.2023 - 28.10.2023
 • Ilość dni: 7
 • Staż: około 30-45 h stażu morskiego
 • Miejsca wolne: 8
 • Miejsca zarezerwowane: 0
 • Miejsca zajęte: 0
Ateny Naxos Mykonos Tinos Kea Ateny

ELASTYCZNE ZASADY REZERWACJI

Chcemy dać Uczestnikom naszych rejsów 100% elastyczności i pełną gwarancję bezpieczeństwa wpłaconych na rejs pieniędzy. Tak, aby rezerwacja miejsca na rejsie nie wiązała się z żadnym ryzykiem! A koszty rejsu były niezmienne.  

Oto nasza propozycja:

 Zaliczka zmniejszona do 20% ceny rejsu;
 Dopłata pozostałych 80% na 28 dni przed rozpoczęciem rejsu;
 Gwarancja niezmiennej ceny od momentu rezerwacji; 

Rezerwując nasz rejs wpłacasz jedynie drobną zaliczkę, aby zagwarantować sobie dostępność miejsca oraz niezmienną cenę. Pozostałą opłatę wpłacasz dopiero na 28 dni przed rozpoczęciem rejsu. 

Jeżeli ze względu na powrót epidemii COVID19 zamknięte będą granice, obowiązywać będzie kwarantanna po powrocie lub ograniczona będzie możliwość żeglowania - odwołamy rejs i natychmiast zwrócimy Ci wszystkie wpłacone pieniądze. 

Jeżeli natomiast przez szalejącą inflację będziemy zmuszeni do podniesienia ceny rejsu - podwyżka nie będzie dotyczyć osób, które mają rezerwację.

 

Plan rejsu

Gdy u nas zaczyna się już chłodna i deszczowa jesień,  w Grecji świeci słońce, woda jest ciepła, a ludzie wokół są uśmiechnięci. Październik to doskonały czas na żeglowanie po Mrzu Egejskim. Pogoda jest świetna, a tłumy turystów wróciły już do domów.  Męczące sierpniowe upały już przeminęły, a woda jest nadal wspaniale gorąca. Optymalna temperatura, pełne słońce, świetny wiatr i lato, które rozpieszcza nas kąpielami wprost z jachtu. Brzmi jak opis wspaniałego wakacyjnego rejsu? Tak właśnie jest! 

Grecja, rejs w grecji, rejs z Kubrykiem, żeglowanie w Grecji, Kubryk Grecja

Będziemy żeglować, zwiedzać, delektować się greckością. Będą postoje w urokliwych miejscach, poranki przy mrożonej kawie Frappe i wieczory kulinarne w greckich, rodzinnych tawernach. Sprawdzimy jak smakują lokalne dania, takie jak Mousaka, Souvlaki i ser Saganaki. Napijemy się domowego wina. Rozwiesimy hamak, będziemy skakać do wody, nurkować i zachwycać się podwodnym światem.

grecja, rejs w grecji, wakacje w Grecji, żeglowanie w Grecji

Rejs zaczynamy w Atenach. Mieście, którego reklamować nie trzeba. Kolebka naszej cywilizacji, miejsce narodzin demokracji. To tu przechadzał się Sokrates zastanawiając się nad istotą dobra. To tu zrodziła się w głowie Sofoklesa Antygona. U stóp Akropolu, który koniecznie trzeba odwiedzić, znajduje się Plaka, historyczna cześć Aten, z krętymi magicznymi uliczkami, domami z XVIII wieku, których fundamenty pamiętają starożytne czasy.  Przy odrobinie wyobraźni, można poczuć niezwykłą historię tych miejsc. Dotknąć przeszłości.  
Punktem obowiązkowym w Atenach jest także Grób Nieznanego Żołnierza, przy którym przez całą dobę stoją wartownicy z elitarnych oddziałów gwardii prezydenckiej Evzonoi. Gwardziści ubrani są w historyczne stroje z XIX wieku nawiązujące do różnych epok z greckiej historii. Zmiana warty, odbywająca się codzienie o pełnej godzinie,  jest niezwykle widowiskowa.  Specjalna i uroczysta zmiana warty odbywa się też w każdą niedzielę o 11:00. Tuż obok Placu Syntagma (Πλατεία Συντάγματος) znajduje się wyjątkowo piękny Ogród Narodowy.  Warto znaleźć chwilę na spacer jego alejkami. 

akropol, grecja, rejs

Przed nami żeglarski tydzień. Jeżeli warunki pozwolą jeszcze w sobotę ruszymy w kierunku Cyklad. Do przepłynięcia mamy ponad 100 Mm, czeka nas minimum doba pięknej żeglugi.Naszym pierwszym przystankiem będzie Naxos, największa wyspa archipelagu Cyklad. To na tej wyspie Dionizos ujrzał porzuconą przez Tezeusza, Ariadnę, w której zakochał się bez pamięci. Naxos słynie z upraw oliwek, winogron, cytrusów oraz ziemniaków. Miłośnicy piaszczystych plaż będą zachwyceni, jest tu wiele zatok, z przyjemnym dla stóp pisakiem, które skłaniają do odrobiny błogiego lenistwa. Miasteczko, to białe domy, klimatyczne wąskie uliczki, które skrywają sklepy z pamiątkami i tawerny z pysznym jedzeniem. Wizytówką Naxos są wylegujące się i wszechobecne koty.

koty w Grecji

Tuż obok portu znajduje się miejsce, którego nie można ani nie zauważyć, ani pominąć. Palatia to niewielkich rozmiarów wysepka, leżąca tuż obok Naxos, połączona z wyspą wąską groblą. To na tam znajduje się najbardziej charakterystyczny symbol wyspy Naxos, czyli Portara - brama antycznej świątyni Apollina, przy której Tezeusz zostawił ukochaną Ariadnę płynąc z Krety do Aten. Budowa świątyni datowana jest na VI w p.n.e.

Specjalnością i smakołykiem wyspy jest kitron, owoc wyglądem przypominający cytrynę, z którego przyrządzany jest aromatyczny liker. Gdy skosztujemy lokalnych serów i dań serwowanych w tawernach ruszymy w kierunku Mykonos, gdzie spotkamy… pelikany, ale o tym za chwilę. Do przepłynięcia mamy nieco pond 20 Mm. Dlatego po drodze zatrzymamy się na kąpiel w morzu i zjemy lunch na wodzie z widokiem zapierającym dech w piersiach, będziemy delektować się greckością. Noc spędzimy w Mykonos, mieście, które nigdy nie zasypia.

 

Wyspę upodobali sobie celebryci, których można tu spotkać w licznych klubach i barach. Perełką wyspy jest stolica Chora, z pełnymi uroku uliczkami i spacerującymi… pelikanami. Tak, tak, pelikanami. Historia tych niezwykłych ptaków sięga roku 1954, gdy pewien rybak znalazł na plaży rannego pelikana, którym się zaopiekował. Gdy pelikan Petros wydobrzał, nie miał zamiaru odlatywać, został więc na wyspie stając się maskotką i symbolem tego miejsca. Gdy w 1985 roku Petros niespodziewanie odszedł, mieszkańcy byli tak bardzo pogrążeni w smutku i żałobie, że Jackie Kennedy Onassis podarowała wyspie pelikana o imieniu Irene, a zoo w Hamburgu wysłało do Grecji jednego ze swoich podopiecznych, który został Petrosem II. Jak się okazało Mykonos i pelikany były sobie pisane. Niedługo po tym jak Irene i Petros II zamieszkali w stolicy, rybak znalazł na plaży kolejnego rannego ptaka, który podobnie jak Petros I został na wyspie, stając się ulubieńcem i nieodłącznym symbolem tego miejsca, na równi atrakcyjnym, jak z słynne wiatraki i Little Venice – Mała Wenecja, uznawane za najładniejsze miejsca w Mykonos.

Punktem na mapie, który warto zobaczyć to Panagia Paraportiani, który swoją nietypową bryłę zawdzięcza połączeniu pięciu świątyń - Agios Efstathios, Agios Anargyros, Agios Sozon i Agia Anastasia. Na szczycie czterech kościołów znajduje się piąty, kościół Marii Panny, wyglądający jak zwieńczająca budowlę kopuła. Gdy nasycimy się lądem i jego trakcjami wyruszymy w morze, by odnaleźć to, co żeglarze lubią najbardziej.Do przepłynięcia mamy ponad 30 Mm, byc może spotkamy delfiny?Naszym celem na dziś jest Tinos, wyspa zamieszkiwana niegdyś przez boga wiatrów Aeolusa, której stolica nazywa się podobnie jak stolica Mykonos – Chora. Jest jednak znacznie bardziej spokojna i klimatyczna niż jej głośna imienniczka. Nie ma tu wielkich hoteli, a brak lotniska sprawia, że życie toczy się wolniej, bardziej po grecku. Agios Fokas to najpiękniejsza i najdłuższa plaża na Tinos i co ciekawe, ma zielony piasek. Ów oryginalny kolor zawdzięcza obecności zielonego marmuru na wyspie.Symbolem wyspy są gołębniki, które dawniej były oznaką szlachetności i arystokracji. Jest ich tu niemal 1300, co ciekawe, piętrowe kamienne budowle są używane do dziś. Oczywiście na Tinos, znajdują się także słynne wiatraki. Badania wykazały, że to właśnie na Tinos, w odległej przeszłości, było ich najwięcej wśród wszystkich wysp Morza Egejskiego.

Następnym punktem naszego rejsu będzie Kea. Obie wyspy dzieli co najmniej osiem godzin żeglugi. Kea nosiła kiedyś nazwę Hydroussa – Wyspa Wody. Wszystko dzięki licznym źródłom i naturalnym fontannom ukrytych w wielu zakamarkach niewielkiej wyspy. Do dziś podczas spacerów pośród pól i sadów można usłyszeć tryskającą wodę. Kea jest najmniej cykladzka z Cyklad. Nie ma typowych białych domów z okiennicami. Jest za to spokój, czas i rytm wyspy, który nie jest zaburzony przez przetaczające się fale turystów.

Na Kea znajdziecie słynną rzeźbę lwa sprzed 2600 lat, nazywanego zwierzęcą Mona Lisą z nieco tajemniczym i lekko dziwacznym uśmiechem. Oczywiście nie zabraknie tu wiatraków. Jest ich tu aż 26 i daje to Kea pierwsze miejsce wśród Cyklad pod względem ich ilości. Aktualnie nie służą już do mielenia ziarna i są jedynie ciekawą atrakcją i obiektem pamiątkowych zdjęć. Specjalnością wyspy jest natomiast mąka z żołędzi, makaron, ciasteczka i kawa z niej przyrządzane.

Kea to prawdziwy raj dla żeglarzy, mnóstwo zatok i zatoczek, w których można w pełni wykorzystać zalety jachtu. Szykujcie więc repertuar na konkurs skoków do wody i przygptowujcie się na odkrywanie uroków SUP-a.Z ostatniej lub jak kto woli, pierwszej wyspy Cyklad ruszymy do Aten, gdzie zakończymy naszą żeglarską przygodę.

Ponieważ to rejs morski, a nie wycieczka autokarem, jest wielce prawdopodobne, że trasa będzie wyglądała zupełnie inaczej. Wszystko zależy od tego jak nam powieje. Dlatego możemy odwiedzić Serifos spokojną wyspę z długą linią brzegową i mnóstwem zatok, gdzie spędzimy niezwykłą noc na kotwicy. Syros z kolorową stolicą Ermoupol, nad którą góruje wyglądąjąca wręcz bajkowo katedra Świętego Mikołaja lub Paros nazywane perełką Cyklad, z parkiem krajobrazowo-Kulturalnym Paros Park i miasteczkiem Naoussa, które urokiem przebija nawet Santorini.

Paros, Grecja, CykladyWedług mitologii Cyklady powstały w wyniku ogromnego gniewu Posejdona, który nieposłuszne nimfy zamienił w wyspy tworzące okrąg (kyklos) wokół wyspy Delos, niegdyś stolica starożytnego Związku Morskiego, miejsce kultu Appollina i ważny port handlowy, dziś niezamieszkała wyspa wpisana na listę Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Serifos, Grecja, Cyklady

I o ile dla nimf decyzja Posejdona nie była jedną z najlepszych, to dla potomnych okazała się wręcz doskonała. Walory owych 2200 nimfich wysp są niezaprzeczalne i zapierają dech od tysięcy lat, a my mamy szczęście odkrywać je od najlepszej strony czyli od morza.

Cyklady, Grecja

Rejs ten dedykujem tym z Was, którzy  chcą odpocząć, naładować akumulatory i spędzić prawdziwy żeglarski tydzień w śródziemnomorskim klimacie. 

Nasz skipper jest doskonałym przewodnikiem znającym tę część Grecji jak własną kieszeń. Wie gdzie warto zacumować na noc, gdzie rzucić kotwicę na krótki postój w ciągu dnia, która tawerna najlepiej karmi. A wszystko w niebanalnej atmosferze i z wiecznym uśmiechem na twarzy. 

Dołącz do naszej załogi, zrealizuj swoje marzenia już dziś! Warto!

relaks, rejs, Grecja, jacht


Zapraszamy do lektury opisu naszego prywatnego rejsu w Grecji. Grecja to najlepsze miejsce na żeglarskie wakacje :) Wakacje w rytmie plusku

▼▼ Kliknij w link pod mapą, aby zobaczyć szczegóły trasy! ▼▼

PRZELOTY DO GRECJI

Lot do Aten trwa zaledwie dwie i pół godziny. Tyle trwa przeniesienie się do cudownej Grecji, gdzie czeka na Ciebie wspaniały rejs. 

Organizacja przelotu i dojazdu do mariny nie jest wliczona w cene rejsu. Ale z przyjemnością doradzimy i pomożemy w rezerwacji biletów lotniczych. 

Bezpośrednie loty do Aten odbywają się z Warszawy, Modlina i Krakowa. Zachęcamy do rozważenia przedłużenia rejsu o jeden dzień i przylecenia do Aten już w piątek. Pozwoli to na zwiedzenie Akropolu i najważniejszych punktów turystycznych miasta. 

Przykładowe loty z Polski:

Kraków - Ateny            RyanAir          sobota     13:50-17:10
Warszawa - Ateny        AegeanAir       sobota     17:40-19:05

Ateny - Kraków            RyanAir          sobota     18:20-21:50
Ateny - Warszawa        AegeanAir       sobota     16:00-17:30 

 

PYSZNA GRECKA KUCHNIA I WYŻYWIENIE NA JACHCIE

Kubrykowe rejsy są powszechnie znane z doskonałego wyżywienia. A grecka kuchnia, choć prosta, daje tutaj ogromne możliwości. O zaprowiantowanie jachtu nie musicie się martwić. My zajmiemy się zakupami i dostarczymy na pokład wszystko, co potrzebne do przygotowania śniadań, lunchy, przekąsek w ciągu dnia. Do wyboru będą lokalne, świeże wędliny, nabiał, owoce i warzywa, jogurty, drzemy, miody itp. W ciągu dnia będzie można przygotować sałatkę grecką, szybki makaron z pesto, obiady w wersji mięsnej i wegetariańskiej i wiele innych drobnych dań na mniejszy głód. Zapasy prowiantu na jachcie są na bieżąco uzupełniane w porcie o świeże owoce z lokalnych straganów. 

Po dopłynięciu do portu, zachęcamy do wybrania się do lokalnej tawerny na pyszną kolację. Greckie knajpki zachwycają rodzinnym klimatem, gościnnością gospodarzy i pyszną kuchnią. A do tego, za suto zastawiony stół z domowym winem, rachunek nie przekracza 18-25 EUR na osobę! Komu by się chciało gotować na jachcie? :) Kolacje nie są w związku z tym wliczone w cenę rejsu.

W przypadku postoju na kotwicy w odludnej zatoczce bez dostępu do restauracji, kolację przygotowaną przez załogę z produktów znajdujących się na jachcie jemy na pokładzie.

 

Staż i szkolenie

Nasz rejs ma charakter stażowo-turystyczny. Oznacza to, że uczestnicy są załogą jachtu i powinni uczestniczyć w prowadzeniu jednostki. To doskonała okazja do zapoznania się z obsługą jachtu, zdobywania doświadczenia oraz gromadzenia stażu morskiego. Rejs nie jest jednak kursem na patent. W trakcie rejsu nie prowadzimy wykładów czy zajęć z samodzielnego manewrowania jachtem na silniku. 

Na zakończenie, kapitan wręczy każdemu uczestnikowi opinię z rejsu morskiego. To dokument akceptowany przez PZŻ,  potwierdzający nabycie stażu. Powinniśmy wypływać około 30-45 godzin, w zależności od pogody i intensywności rejsu. Na opinii podajemy rzeczywistą liczbę godzin spędzonych na żegludze na żaglach i silniku.

 

ZBIÓRKA, ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE REJSU

Rejs rozpoczynamy w Marinie Agios Kosmas w Atenach. Uczestników rejsu zapraszamy na jacht od godziny 17:00. Jeżeli planujesz przylecieć wieczornym lub nocnym samolotem - nie ma sprawy. Daj nam o tym wcześniej znać i będziemy spokojnie czekać na Ciebie z wypłynięciem.

Ponieważ sama marina, jak i jej okolice, nie są szczególnie atrakcyjne turystycznie staramy się zawsze wypłynąć jak najwcześniej. Zazwyczaj w sobotę późnym wieczorem lub w niedzielę rano. 

Po marinie do Aten wpływamy najczęściej w piątek wieczorem i noc spędzamy już w porcie. Do godziny 09:00 kończymy rejs i żegnamy załogę. 

 

REJS W FORMULE ALL INCLUSIVE

Jeżeli zastanawiasz na czym polega rejs w formule All Inclusive - już wyjaśniamy. My bierzemy na siebie całość organizacji rejsu, a Ty skupiasz się na czerpaniu radości z żeglowania. :)

To my, jeszcze przed rejsem, robimy zakupy prowiantu i dostarczamy je na jacht. Dbamy o świeżą pościel i sprzątanie jachtu po rejsie. Kapitan opłaca postoje jachtu w porcie, paliwo, gaz, wodę i inne niezbędne koszty. Jeśli w trakcie rejsu zabraknie pieczywa, owoców czy innych produktów - dokupimy je w najbliższym porcie. I co najważniejsze - to wszystko wliczone jest w cenę rejsu! 

Nie zaskoczymy Cię składką do kasy jachtowej; zrzutką na paliwo - bo mało wiało; dopłatą - ponieważ marina była za droga. Nie pobieramy też od uczestników kaucji za jacht. 

Nasi uczestnicy bardzo doceniają wygodę takiego rozwiązania. 
 
 

Kapitan


Andrzej
Jędrychowski

 • Doświadczenie:
 • Szkolenie:
 • Rozrywka:
 • Wiek: 61 lat
 • Stopień: kapitan jachtowy
 • Staż morski: 40.000 Mm
 • Doświadczenie:
 • Szkolenie:
 • Rozrywka:

Andrzej dołączył do załogi Kubryka w 2016 roku i wniósł do naszego zespołu olbrzymie pokłady cierpliwości i spokoju. Posiada niezwykły dar wprowadzania pozytywnej atmosfery, w której każdy potrafi odnaleźć przestrzeń dla siebie. Załoganci cenią Andrzeja za olbrzymie doświadczenie żeglarskie, precyzję, dokładność oraz poczucie bezpieczeństwa.  Gdy nie żegluje zabiera psy i rusza w góry. Tam odnajduje to, czego też szuka na morzu - bezpośredni kontakt z naturą, która jest dla niego inspiracją i motorem napędzającym.  Andrzej to człowiek o wielkim sercu, który nigdy nie odmówi pomocy zwierzakom w potrzebie. Zwłaszcza kotom i jeżom :-)


O sobie

Trudno jest pisać o samym sobie.  Dlatego skupię się na faktach, może to trochę przybliży moją osobę. 
Moja przygoda z żeglarstwem zaczęła się pod koniec lat 70 -tych.  W roku 1983 popłynąłem na morze po raz pierwszy, rejs żaglowcem Zawisza Czarny był niezapomnianym doświadczeniem. Od 1984  roku jestem instruktorem żeglarstwa PZŻ . W latach 1980-1990 prowadziłem regularnie obozy żeglarskie podczas których szkoliłem adeptów żeglarstwa. Prowadziłem rejsy po Morzu Bałtyckim, Morzu Północnym, Adriatyku (pierwsze niedługo po wojnie na Bałkanach) Morzu Czarnym i Morzu Marmara. 

 

Jacht

Bavaria Cruiser 46 (2017) - Lina & Efi

Nazwa: Lina & Efi
Typ: Bavaria Cruiser 46
Rocznik: 2017
Długość: 14.24 m
Szerokość: 4.35 m
Ilość kabin: 4
Ilość WC: 3
Zanurzenie: 2.10 m
Żagle: 122 m²
Silnik: 55 KM

Jeżeli chodzi o nasze jachty, to nie chodzimy na skróty. Nie uznajemy kompromisów. I oferujemy Wam to co najlepsze. W tym roku po Grecji żeglujemy na dwóch identycznych jachtach Bavaria Cruiser 46 z rocznika 2015 i 2017: "Efi" i "Lina". Jachty doskonale sprawdzone i idealne na greckie warunki! Ta konstrukcja została wyróżniona prestiżową nagrodą "European Yacht of the Year" i wcale nas to nie dziwi. 

Nasze "bawarki" są duże. 14 i pół metra długości daje masę miejsca pod pokładem i zapewnia doskonałe właściwości nautyczne. Dwie płetwy sterowe zapewniają świetne trzymanie kursu w przechyle. Nowoczesne rozwiązania zarówno na pokładzie jak i pod nim dają załodze bezpieczeństwo, komfort i niezwykłe żeglarskie emocje.  

Cztery dwuosobowe kabiny, trzy łazienki, przestronna i bardzo jasna messa, kambuz z dwiema lodówkami - to wszystko przemyślane i zaplanowane tak, aby zapewniać wygodę, funkcjonalność i komfort. No i ta wielka otwierana rufa - idealna do skakania do ciepłego morza! Zapraszamy na pokład!  

 
Rejsy po Północnym

Wnętrze jachtu Bavaria Cruiser 46 jest zaprojektowane dla wygodnego ugoszczenia 9 osób załogi. Pod pokładem znajdują się cztery dwuosobowe kabiny, każda z płaskim łóżkiem. W kabinach są kołdry, poduszki i świeża pościel. Jacht ma cztery łazienki. W dwóch rufowych znajduje się toaleta z prysznicem. Na dziobie umieszczone są osobno toaleta na prawej burcie i prysznic na lewej burcie.  

Rejsy po Morzu Północnym


Mesa (salon) wyróżnia się przestronnością i dużą ilością światła słonecznego wpadającego przez liczne okienka. Ciekawym rozwiązaniem są rozkładane dodatkowe siedzenia przy stole, tak aby pomieścić wygodnie naraz całą załogę. Kambuz (czyli kuchnia) przypomina tą domową. Długi i szeroki kamienny blat w kształcie litery L pozwoli przygotować nawet najbardziej wymyślne posiłki. Do dyspozycji jest kuchenka gazowa z piekarnikiem, dwie lodówki (jedna otwierana od góry, a druga domowa). 

 Rejsy po Północnym


Na jachcie ukryta jest cała masa schowków, szafek, bakist, które pomieszczą nie tylko rzeczy  osobiste, ale i prowiant na cały rejs. 


Rejsy pływowe

Rejs w Chorwacji - wnętrze jachtu
 
 
 
 

Wyposażenie

 • Wyposażenie nawigacyjne: GPS w kokpicie z mapami elektronicznymi, aktualne mapy morskie, locje i przewodniki żeglarskie, dziobowy ster strumieniowy, autopilot, log, sonda, wiatromierz, radio VHF z DSC
 • Wyposażenie bezpieczeństwa: radio VHF z DSC, tratwa ratunkowa, ponton z silnikiem, automatyczne kamizelki ratunkowe, zestaw pirotechniki, apteczka pierwszej pomocy
 • Wyposażenie hotelowe: kuchenka gazowa z piekarnikiem, dwie lodówki z zamrażarką, dwie toalety morskie, dwa prysznice z ciepłą wodą, radio z USB, świeża pościel

Cena All Inclusive - dla Twojej wygody


Cena w formule All Inclusive zawiera wszystkie koszty rejsu: miejsce na jachcie w kabinie dwuosobowej, produkty na pełne i smaczne wyżywienie wciągu dnia - czyli śniadanie, lunch, przekąski i owoce, napoje bezalkoholowe, opłaty portowe, paliwo i gaz, świeżą pościel, sprzątanie końcowe jachtu, silnik do pontonu, brak kaucji, minimalne ubezpieczenie KL 10.000 EUR i NNW 10.000 zł. Zalecamy wykupienie pakietu Premium!  
Nie stosujemy składek do kasy jachtowej, zrzutek na pokładzie, dopłat czy kaucji. Gwarantujemy niezmienność ceny. 
Gwarantujemy, że rejs odbędzie się niezależnie od liczby zgłoszonych uczestników. 
Cena nie obejmuje przelotu, transferu z lotniska oraz kolacji.  Z przyjemnością pomagamy w organizacji przelotów.


sprawdź szczegóły płatności