Rezerwacja

Zamówienie i dane

Szkolenie:
JSTM12
Termin:
20.07 - 27.07.2024
Lokalizacja:
Gdańsk - Marina Gdańsk
Jacht:
Bavaria Cruiser 37 - Pan Kubryk
Cena:
2600 PLN

Uczestnik

Skorzystaj z okazji i zamów dodatkowo:

Książka "Vademecum skipera"

Każdemu żeglarzowi polecamy przed rejsem tą lekturę. Kieszonkowe kompendium podstawowej wiedzy żeglarskiej, napisane w przystępnej formie bardzo pomoże w trakcie żeglugi. Cena zawiera wysyłkę listem poleconym na terenie kraju.

40 PLN

Książeczka żeglarska

Książeczka żeglarska to nieodłączny element pływania po morzu. Umożliwia zapisywanie wszystkich odbytych rejsów, szkoleń i zdobytych uprawnień. Autorski projekt Kubryka pozwala wygodnie zapisać 14 kursów i 17 rejsów morskich. W cenie zawarta jest przesyłka.

25 PLN

Ubezpieczenie rezygnacji z rejsu

W przypadku rezygnacji z udziału w rejsie związanej z m.in. nagłą chorobą, nieszczęśliwym wypadkiem, kradzieżą dokumentów, zwolnieniem z pracy, hospitalizacja kogoś z bliskich itp. otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych opłat za rejs.

155 PLN

Dieta wegetariańska

Nasze rejsy są przyjazne dla wegetarian. Jeżeli nie jesz mięsa, przygotujemy w jachtowym prowiancie produkty specjalnie dla Ciebie. Samo przygotowanie posiłków będzie wymagało uśmiechnięcia się do wachty kambuzowej lub samodzielnego zaangażowania. Jeżeli jesteś na diecie wegańskiej, bezglutenowej lub innej - musimy Cię prosić o samodzielne zadbanie o specjalne produkty spożywcze.

0 PLN

LUB