Blog

Aktualności


Kursy radiooperatora SRC w systemie RYA online

14.10.20, 12:00

Jesień i zima to doskonały czas na uzyskanie Świadectwa Radiooperatora SRC VHF. Szczególnie, gdy cały kurs możesz zrobić online, ze swojej domowej wygodnej kanapy.

 

Świadectwo Radiooperatora SRC jest - zaraz po patencie żeglarskim - najważniejszym dokumentem skippera. Jeżeli jacht wyposażony jest w radiostację VHF (a obecnie każdy jacht ma takie radio) na pokładzie musi być przynajmniej jedna osoba z uprawnieniami do obsługi radiostacji. Oprócz strony formanlej warto dla własnego spokoju i bezpieczeństwa umieć obsługiwać radiostację VHF, EPIRB, PLB, Navtex. Warto znać procedury komunikacyjne. Umieć skutecznie wezwać pomoc. A właśnie tego wszystkiego uczymy na naszym kursie. 

W czasach epidemii Covid-19 nasze kursy SRC odbywają się w 100% zdalnie. Otrzymujesz dostęp do intuicyjnego, ciekawego i kompleksowego kursu e-learningowego i odbywasz szkolenie w wygodnym dla siebie czasie i miejscu. Na naukę poświęcasz tyle czasu ile Ci potrzeba. Cały czas mając możliwość kontaktu z instruktorem i odbycia konsultacji online. 

Kurs składa się nie tylko z zagadnień teoretycznych - ale również z realistycznego symulatora radiostacji VHF iCom. Pozwala to w praktyce przećwiczyć wszystkie procedury. 

Aby zminimalizować ryzyko związane z Covid19, na egzamin końcowy umawiamy się indywidualnie i przeprowadzamy go jeden na jeden. Tylko Ty i egzaminator. Z zachowaniem pełnego reżimnu antywirusowego. 

 

Podsumowując - nie ma żadnych wymówek. Termin kursu - dowolny. Cena - atrakcyjna. Egzamin - bezpieczny. Teraz Twój ruch - wystarczy zarezerwować kurs i rozpocząć naukę! 


ZOBACZ NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW SRC RYA

 

Zapraszamy! 

 

 
 

Podobne wpisy

Zobacz wszystkie »

Kubryk - Perłą Przedsiębiorczości

Prowadzenie firmy żeglarskiej na Mazowszu nie jest pomysłem najbardziej oczywistym. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienie jakie mieliśmy przyjemność odebrać.

Perły Mazowsza - Zagłosuj na Kubryk

Zostaliśmy nominowani do prestiżowej nagrody Perły Mazowsza.