Rejsy

Rejs PP17


3450 PLN

Piękne fiordy dalekiej Norwegii

 • Termin: 04.08.2024 - 11.08.2024
 • Ilość dni: 7
 • Staż: około 60-90 h stażu morskiego
 • Miejsca wolne: 0
 • Miejsca zarezerwowane: 0
 • Miejsca zajęte: 8
Bergen Hardargerfjord Trolltunga Fjærland Bergen

NISKA ZALICZKA I GWARANCJA CENY

Chcemy dać Uczestnikom naszych rejsów 100% elastyczności i pełną gwarancję bezpieczeństwa wpłaconych na rejs pieniędzy. Tak, aby rezerwacja miejsca na rejsie nie wiązała się z żadnym ryzykiem! A koszty rejsu były niezmienne.  

Oto nasza propozycja:

 Zaliczka zmniejszona do 20% ceny rejsu;
 Dopłata pozostałych 80% na 28 dni przed rozpoczęciem rejsu;
 Gwarancja niezmiennej ceny od momentu rezerwacji; 

Rezerwując nasz rejs wpłacasz jedynie drobną zaliczkę, aby zagwarantować sobie dostępność miejsca oraz niezmienną cenę. Pozostałą opłatę wpłacasz dopiero na 28 dni przed rozpoczęciem rejsu. 

Jeżeli ze względu na powrót epidemii COVID19 zamknięte będą granice, obowiązywać będzie kwarantanna po powrocie lub ograniczona będzie możliwość żeglowania - odwołamy rejs i natychmiast zwrócimy Ci wszystkie wpłacone pieniądze. 

Jeżeli natomiast przez szalejącą inflację będziemy zmuszeni do podniesienia ceny rejsu - podwyżka nie będzie dotyczyć osób, które mają rezerwację.  

 

A fiordy z ręki nam jadły

Norwegia oglądana z pokładu jachtu, to najlepszy sposób zobaczenia najpiękniejszych jej zakątków i poznania walorów tego kraju z innej perspektywy. Podpłyniemy pod wodospad, zatrzymamy się na maleńkiej zielonej wyspie, wybierzemy się na trekking po fiordach, zachwycimy się zielenią i niezwykłymi widokami. Będziemy też wypatrywać słynnych trolli zamieszkujących górzyste tereny.

Sognefjordem

O norweskich trollach napisano wiele legend i jeszcze więcej historii. Trolle powstały z kamieni, unikają słońca, ponieważ jego promienie zamieniają je w głazy. Wśród mieszkańców Norwegii trolle nie mają zbyt dobrej opinii. Uważane są za brzydkie, pozbawione poczucia humoru, mało inteligentne, złośliwe, a nawet niebezpieczne i zionące wyjątkowo nieprzyjemnym zapachem z ust. Trolle zamieszkują wyjątkowo piękny fiord – Trollfjorden. Więc jeżeli nie chcesz ryzykować spotkania z trollem, lepiej tam się nie wybieraj. Według legendy, norweskie trolle są głównie płci męskiej. Jednak istnieje też żeńska odmiana trolli – huldra. Co ciekawe, ma zdolność przemieniania się w wyjątkowo piękną kobietę. Znane są przypadki małżeństw ludzi z trollami. Zazwyczaj prawda wychodzi dopiero po kilku latach, gdy trollica traci czujność i przemienia się w brzydką i złośliwą istotę. Więc, jeśli masz słabość do pięknych kobiet, w Norwegii radzimy uważać 

troll, trolle w Norwegii

Rejs w Norwegii to idealne połączenie żeglarstwa i pieszych wędrówek pozwalające odkryć ten rejon z dwóch różnych perspektyw. Naszą żeglarską przygodę zaczniemy w Bergen, mieście otoczonym górami, z niezwykłym drewnianym starym miastem i 300 dniami deszczowymi w ciągu roku... wierzymy, że my trafimy na jeden z 65 słonecznych dni. Jacht będzie stał niedaleko targu rybnego, dla wielbicieli owoców morza, będzie to idealna okazja, aby spróbować np. kanapki z krewetkami.

 Bergen, jacht w Bergen, rejs

Bergen, Norwegia, rejsy w Norwegii

Po wypłynięciu z Bergen ruszymy w stronę Hardargerfjord. Jest to drugi najdłuższy fiord w Norwegii, ma około 179 kilometrów długości.  

Hardangerfjord jest idealnym miejscem dla osób lubiących piesze wędrówki. okolica oferuje wiele tras, które sprawią, że zajęciami zapełnimy pamięć w naszych telefonach. Majestatyczne góry, zapierające dech w piersiach wodospady i przyroda, która zachwyca na każdym kroku.  Na deser zostawimy Trolltunga - język trolla, skalisty półkę, przypominającą taras z pięknym widokiem na fiord.  

Trolltunga, Norwegia

Dalej popłyniemy na północ, zachwycając się krajobrazami, fiordami, zielenią, wodospadami i typową norweską zabudową.
Kolejnym przystankiem będzie miasteczko książek - Fjærland. Książek jest tu podobno więcej niż mieszkańców i nie trudno w to uwierzyć, spotkać je można na każdym kroku.

Fjærland

Malowniczo położona miejscowość, zachwyca na każdym kroku, góry odbijajće się w krystalicznie czystej wodzie, zieleń i śnieg na szczytach gór. 

Fjærland

Warto wybrać się na wycieczkę domNorweskiego Muzeum Lodowców i na lodowiec Bøyabreen.

Bøyabreen Glacier

Bøyabreen

A po wycieczce zrelaksować się w jednej z saun z widokiem na okolicę, później wskoczyć do wody, która ma nieco powyżej 10 stopni.

sauna, Fjærland, Norwegia

W drodze powrotnej do Bergen możemy odwiedzić kilka niesamowitych miejsc, a tych jak wiadomo nie brakuje w Norwegii. Jednym z nich jest wodospad Botnafossen. Możemy też zatrzymać się w malowniczej osadzie Lavik lub każdym innym miejscu, które nas zachwyci i będziemy chcieli tam spędzić więcej czasu. 

Botnafossen, Norwegia, rejsy w Norwegii

Botnafossen, Norwegia, rejsy w Norwegii

Rejs zakończymy w Bergen, gdzie warto wybrać się na spacer aby zobaczyć Bryggen, zwane też Tyskebryggen. Jest to szereg hanzeatyckich budynków handlowych, które znajdują na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Bergen, Bryggen

Bryggen, Bergen, Norwegia

Do domu wrócimy z setkami zdjęć, niepowtarzalnymi wspomnieniami i rodzącymi się planami kolejnych żeglarskich wypraw.
To jak będzie dokładnie wyglądać trasa naszego rejsu okaże się w trakcie jego trwania. Pamiętajmy, że to rejs morski, a nie wycieczka autokarem. Jedno jest pewne, będzie oszałamiająco pięknie.

Norwegia, rejs w Norwegii

Norwegia, rejsy w Norwegii

Proszę pamiętać, że przebieg żeglarskiego rejsu morskiego jest w ogromnym stopniu uzależniony od bardzo wielu czynników, w tym od warunków pogodowych, tolerancji warunków morskich przez załogę, kwestii technicznych związanych z jachtem i wielu, wielu innych. Podana trasa jak i opis rejsu jest jedynie naszym planem. Zawsze staramy się go zrealizować w pełni, ale o ostatecznej trasie i przebiegu rejsu decyduje wyłącznie kapitan. 

Ponadto trzeba brać pod uwagę, że eksplorując norweskie wybrzeże i fiordy z pokładu jachtu, często musimy wspierać się pomocą silnika. Staramy się wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję do postawienia żagli, jednak specyfika wąskich i krętych fiordów jest taka, że często silnik jest jedynym rozwiązaniem.

 

ZBIÓRKA, ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE REJSU

Rejs rozpoczynamy w Bergen w niedzielę 04.08. Nie ustalamy dokładnej godziny zbiórki, ponieważ załoga przylatuje o różnych godzinach. Czekamy na Was na pokładzie przez cały dzień. Jacht będzie zacumowany w jachtowej części portu, tuż koło słynnego targu rybnego, w Bergen Havn. Z lotniska w Bergen uczestnicy we własnym zakresie i na własny koszt przejeżdżają do centrum Bergen. Z lotniska kursuje bezpośredni tramwaj numer 1 i 2. Czas przejazdu 40 minut, koszt biletu 115 NOK.  

Gdy wszyscy będziemy już w komplecie, kapitan przeprowadzi szkolenie i zaplanuje wypłynięcie z portu.   

Do Bergen wpłyniemy w sobotę 11.08 popołudniu, a rejs kończymy w niedzielę. 

Dzień wymiany załogi w Bergen wymaga od wszystkich odrobiny elastyczności i wyrozumiałości. Poszczególni uczestnicy docierają na jacht o różnych godzinach. Stara załoga opuszcza jacht również w różnym czasie. Zatem przez jakiś czas na pokładzie jest częściowo i stara i nowa załoga. Kapitan zadba o odpowiednią organizację tego czasu. Jednak bardzo prosimy o żeglarską współpracę i wyrozumiałość. 

 

Staż i szkolenie

Nasz rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy. Oznacza to, że uczestnicy są załogą jachtu, pełnią wachty (również nocne) i odpowiadają za prowadzenie jednostki. To doskonała okazja do intensywnego szkolenia żeglarskiego, zdobywania doświadczenia oraz gromadzenia stażu morskiego. Rejs nie jest jednak kursem na patent. W trakcie rejsu nie prowadzimy wykładów czy zajęć z samodzielnego manewrowania jachtem na silniku. 

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) szkoleniem żeglarskim i pogłębianiem swojej wiedzy oraz zdobyciem bezcennego doświadczenia morskiego - to rejs właśnie dla Ciebie.     

Na zakończenie, kapitan wręczy każdemu uczestnikowi opinię z rejsu morskiego. To dokument potwierdzający nabycie stażu. Powinniśmy wypływać około 70-100 godzin, w zależności od pogody i  intensywności rejsu.  

 

Pyszne wyżywienie

Kubrykowe rejsy są powszechnie znane z doskonałego wyżywienia. Wiemy, jak ważne są dobre posiłki na morzu. Choć w Norwegii nie mamy możliwości dostarczenia na jacht prowiantu przed rejsem (tak jak ma to miejsce na pozostałych naszych rejsach) - o zaprowiantowanie jachtu nie musicie się martwić. Pełne wyżywienie w trakcie rejsu jest wliczone w cenę rejsu. Co biorąc pod uwagę norweskie ceny jest bardzo dobrą wiadomością. :) Zakupy robimy na bieżąco, w trakcie rejsu, w lokalnych sklepach i marketach. Zakupami zarządza kapitan, jednak pomoc załogi np. w przyniesieniu zakupów z pobliskiego sklepu na jacht jest mile widziana. Gwarantujemy, że na jachcie nie zabraknie świeżych wędlin, nabiału, owoców i warzyw. Wedle inwencji wacht kambuzowych kupujemy na bieżąco mięso, ryby lub owoce morza na obiad. W bakistach znajdziecie również napoje bezalkoholowe, słodycze, przekąski i wiele wiele innych produktów. 

Ogromnym urozmaiceniem rejsów norweskich jest możliwość łowienia ryb. Jeżeli tylko macie smykałkę do wędkowania, tutejsze wody są rajem dla wędkarzy. A świeża rybka prosto z fiordu smażona tuż pod wodospadem.... na wielu rejsach tak wyglądała duża część obiadów. 

Dla wegetarian kupujemy specjalne produkty w ramach ich dostępności, aczkolwiek samo przygotowanie posiłków wegetariańskich leży po stronie zainteresowanych. Można oczywiście ładnie uśmiechnąć się do wachty kambuzowej. Nie jesteśmy natomiast w stanie w pełni uwzględnić wymagań diet specjalnych takich jak wegańska czy bezglutenowa. Jeżeli jesteś na takiej diecie, prosimy o kontakt przed rezerwacją rejsu. 

Jako ciekawostkę powiemy, że na jachcie jest też automat do wypieku chleba. Wystarczy wrzucić do niego w odpowiednich proporcjach składniki, włączyć, poczekać 3 godziny i wyjąć pachnący bochenek gorącego chleba. :)

 

REJS W FORMULE ALL INCLUSIVE

Jeżeli zastanawiasz na czym polega rejs w formule All Inclusive - już wyjaśniamy. My bierzemy na siebie całość organizacji rejsu, a Ty skupiasz się na czerpaniu radości z żeglowania. :)

To my zapewniamy kasę jachtową i organizujemy zakupy prowiantu w trakcie całego rejsu. Dbamy o świeżą pościel i sprzątanie jachtu po rejsie. Kapitan opłaca postoje jachtu w porcie, paliwo, gaz, wodę i inne niezbędne koszty. Jeśli w trakcie rejsu zabraknie pieczywa, owoców czy innych produktów - dokupimy je w najbliższym porcie. I co najważniejsze - to wszystko wliczone jest w cenę rejsu! 

Nie zaskoczymy Cię składką do kasy jachtowej; zrzutką na paliwo - bo mało wiało; dopłatą - ponieważ marina była za droga. Nie pobieramy też od uczestników kaucji za jacht. 

Nasi uczestnicy bardzo doceniają wygodę takiego rozwiązania.
 

Kapitan


Dominik
Socha

 • Doświadczenie:
 • Szkolenie:
 • Rozrywka:
 • Wiek: 55 lat
 • Stopień: Jachtowy Sternik Morski
 • Staż morski: 10.000 Mm
 • Doświadczenie:
 • Szkolenie:
 • Rozrywka:

Dominik dołączył do Kubryka w 2022 roku, co bardzo nas cieszy. Doskonały szkoleniowiec, pełen pasji i zaangażowania. Załogo doceniają go za profesjonalizm i zaangażowanie. 

Tak piszą o Dominiku jego kursanci

"Kapitana Sochę oceniam bardzo dobrze, jest mi trochę wstyd gdyż jego zaangażowanie w szkolenie było większe niż moje. Nie spodziewałem się tak wypełnionego zajęciami kursu. Wstawałem przed  7  kończyłem zajęcia o 23, a nawet później. Po zakończonym kursie mogę tylko zacytować Sokratesa  „wiem, że nic nie wiem” i sporo do nauki mam przed sobą, jednakże z tego powodu wybrałem szkolenie u was (wiedziałem że podejdziecie sumiennie do zadania)". Tomasz Gliściński

"Bardzo wysoko oceniam Dominika Sochę w roli kapitana i szkoleniowca. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Kompetentna i bardzo opanowana, co jest ważne dla pełnienia roli szkoleniowej". Paweł Rapacz

"W temacie szkolenia także mogę tylko podziękować za możliwość odbycia rejsu w takich warunkach. Pan Dominik był dla nas nie tylko nieocenionym źródłem wiedzy żeglarskiej oraz kulturalnej, ale także dużym wsparciem. Od rana do wieczora kształcił nas jak tylko mógł, płynnie dostosowując ilość wiedzy i sposób jej przekazania do możliwości i dyspozycji dnia załogi, a w chwilach zwątpienia zagrzewał śpiewem oraz dzielił się swoją wiedzą aktorską. Dostosowywał także program zajęć w taki sposób, abyśmy niepotrzebnie nie pracowali na deszczu, czy mieli czas na naukę własną, co było wyjątkowo cenne. Prawdopodobnie pozostaniemy po rejsie również w kontakcie prywatnym".  Tomasz Piątkowski

 

Co do Dominika Sochy to kolejny wielki plus tego kursu. Jego profesjonalizm, sposób przekazywania wiadomości, oraz zaangażowanie powodowało że czasem pomimo późnej pory chętnie słuchaliśmy tego, co Dominik chciał nam przekazać :-) Przekonaliśmy się że szanty i tawerny również nie są Dominikowi obce." Damian Wróbel

 

Zapraszamy na szkolenia i rejsy z Dominikiem. 


O sobie

Nie lubię pisać o sobie i nie umiem się reklamować. Zawsze wolałem by za mnie mówiło to co i jak robię. By mówili o mnie moi współpracownicy, uczniowie, klienci, widzowie, instruktorzy etc. Niestety czasem nie mogę tego uniknąć.

Z wykształcenia jestem polonistą, ale od zawsze raczej robiłem to, co mnie naprawdę interesuje, ergo szkołę jako miejsce pracy omijałem z daleka, wolałem pracować z ludźmi, którzy chcą coś robić. Przez długie lata pracowałem jako instruktor dykcji, emisji głosu i interpretacji wykonawczej tekstu, aktor (także śpiewający), lektor, pilot wycieczek, instruktor jazdy konnej, czasem reżyser. 

Interesuję się historią, sztuką, architekturą, literaturą, fotografią, uwielbiam podróżować (choć nienawidzę pakowania). Bardzo cenię sobie pracę z ludźmi i dla ludzi (chociaż także kocham zwierzęta). Uwielbiam ludzi z pasją, zainteresowaniami, a przy tym z poczuciem humoru i odrobiną zdrowego dystansu do siebie. Czego nie znoszę? Fanatyzmu, tępoty, chamstwa i cwaniactwa.

Moja przygoda z żeglarstwem rozpoczęła się w okolicy połowy lat 80 ubiegłego wieku (mój Boże – jak to brzmi), w harcerstwie. Żeglowanie było jedną z rzeczy o jakiej zawsze marzyłem, a że zacząłem żeglować w podobnym czasie jak jeździć konno, często śmiałem i śmieję się nadal, że jestem przedstawicielem „morskiej kawalerii”.

Miałem wielkie szczęście, przejść szkołę w COŻ PZŻ im. Andrzeja Benesza w Trzebieży (jednej z najlepszych ówczesnych szkół w Polsce), gdzie robiłem patent sternika. Tam w ciągu trzytygodniowego kursu, zmielono mnie skutecznie i ulepiono żeglarza i skippera. Z tamtych doświadczeń z wielką satysfakcją korzystam do dzisiaj.

Pływałem i pływam zarówno „po słodkim” jak i „słonym” - potrafiąc docenić walory zarówno turystyczne, jak i szkoleniowe, tych jakże odległych i przy tym jakże bliskich sobie akwenów, które łączy jedno słowo – żeglarstwo. Kiedy z przyczyn zawodowych, nie mogłem żeglować, jakiś wewnętrzny przymus gnał mnie do literatury żeglarskiej, szczególnie książek fachowych, zawsze potrzebowałem się rozwijać, poszerzać wiedzę, kiedy tylko mogłem brałem też udział w różnego rodzaju szkoleniach, żeby więcej wiedzieć i więcej umieć. Naturalną drogą, w pewnym momencie z pozycji osoby szkolonej przeszedłem na pozycję instruktora, z podstawowym założeniem uczyć skutecznie, tak jak chciałbym by mnie uczono.

Uwielbiam żeglować, ale uwielbiam też szkolić, nie przeczę czasem też dawać szkołę, kiedy to konieczne. Jestem zakochany w żeglarstwie, i morskiej kulturze, przez parę
lat prowadziłem własny zespół szantowy.

Zapraszam :)

Jacht

Bavaria Cruiser 46 (2020) - Muttland

Nazwa: Muttland
Typ: Bavaria Cruiser 46
Rocznik: 2020
Długość: 14.24 m
Szerokość: 4.35 m
Ilość kabin: 4
Ilość WC: 3
Zanurzenie: 2.10 m
Żagle: 122 m²
Silnik: 55 KM

Jeżeli chodzi o nasze jachty, to nie chodzimy na skróty. Nie uznajemy kompromisów. I oferujemy Wam to co najlepsze. W tym roku po Morzu Bałtyckim żeglujemy na jachcie Bavaria Cruiser 46 z rocznika 2020. Jacht jeszcze pachnie nowością! Ten jacht został wyróżniony prestiżową nagrodą "European Yacht of the Year" i wcale nas to nie dziwi. 

Nasza "bawarka" jest duża. 14 i pół metra długości daje masę miejsca pod pokładem i zapewnia doskonałe właściwości nautyczne. Dwie płetwy sterowe zapewniają doskonałe trzymanie kursu w przechyle. Nowoczesne rozwiązania zarówno na pokładzie jak i pod nim dają załodze bezpieczeństwo, komfort i niezwykłe żeglarskie emocje.  

Cztery dwuosobowe kabiny, trzy łazienki, przestronna i bardzo jasna messa, kambuz z dwiema lodówkami - to wszystko przemyślane i zaplanowane tak, aby zapewniać wygodę, funkcjonalność i komfort. Zapraszamy na pokład!  

 
Rejsy po Północnym

Wnętrze jachtu Bavaria Cruiser 46 jest zaprojektowane dla wygodnego ugoszczenia 9 osób załogi. Pod pokładem znajdują się cztery dwuosobowe kabiny, każda z płaskim łóżkiem. W kabinach są kołdry, poduszki i świeża pościel. Jacht ma cztery łazienki. W dwóch rufowych znajduje się toaleta z prysznicem. Na dziobie umieszczone są osobno toaleta na prawej burcie i prysznic na lewej burcie.  

Rejsy po Morzu Północnym


Mesa (salon) wyróżnia się przestronnością i dużą ilością światła słonecznego wpadającego przez liczne okienka. Ciekawym rozwiązaniem są rozkładane dodatkowe siedzenia przy stole, tak aby pomieścić wygodnie naraz całą załogę. Kambuz (czyli kuchnia) przypomina tą domową. Długi i szeroki kamienny blat w kształcie litery L pozwoli przygotować nawet najbardziej wymyślne posiłki. Do dyspozycji jest kuchenka gazowa z piekarnikiem, dwie lodówki (jedna otwierana od góry, a druga domowa). 

 Rejsy po Północnym


Na jachcie ukryta jest cała masa schowków, szafek, bakist, które pomieszczą nie tylko rzeczy  osobiste, ale i prowiant na cały rejs. 


Rejsy pływowe

Rejs w Chorwacji - wnętrze jachtu
 
 
 
 

 

Wyposażenie

 • Wyposażenie nawigacyjne: GPS w kokpicie z mapami elektronicznymi, aktualne mapy morskie, locje i przewodniki żeglarskie, autopilot, log, sonda, wiatromierz, radio VHF z DSC
 • Wyposażenie bezpieczeństwa: radiopława satelitarna EPIRB, radio VHF z DSC, automatyczna tratwa ratunkowa, ręczne radio VHF, automatyczne kamizelki ratunkowe z szelkami, zestaw pirotechniki, apteczka pierwszej pomocy
 • Wyposażenie hotelowe: kuchenka gazowa z piekarnikiem, dwie lodówki, dwie toalety morskie, dwa prysznice z ciepłą wodą, ogrzewanie, radio z USB, świeża pościel, sztormiaki Tribord 500 (M do XL)

Przelot do Bergen i z Alesund


Przeloty do Bergen i z Alesund nie są wliczone w cenę rejsu i uczestnicy odbywają podróż we własnym zakresie i na własny koszt. Jednakże z przyejmnością zpomożemy w rezerwacji biletu i organizacji podróż. W tej sprawie prosimy o kontakt przed rezerwacją. 

Bezpośrednie loty z Polski do Bergen
niedziela      Gdańsk - Bergen       WizzAir       20:25-22:20
niedziela      Gdańsk - Kraków       Norwegian  09:00-11:20
sobota         Gdańsk - Bergen       WizzAir       20:25-22:20
sobota         Katowice - Bergen     WizzAir       14:25-16:45
sobota         Szczecin - Bergen      WizzAir       11:45-13:30

Do Norwegii można również polecieć z innych lotnisk w Polsce z wygodną przesiadką. Możliwych połączeń jest dużo, a ceny biletów atrakcyjne. 

 

Rejs morski w pierwszej klasie


Jeżeli komfort i wygoda żeglowania są dla Ciebie ważne, docenisz ten rejs. Płyniemy na nowym jachcie z rocznika 2020. A ponadto ograniczamy liczbę uczestników do 8 osób. Czyli wszyscy śpią w dwuosobowych kabinach. Tylko skipper śpi w mesie. Bo wiemy, że wygoda w trakcie rejsu też jest ważna.

Nasz rejs nie jest najtańszy. Na pewno w sieci znajdziesz tańsze propozycje. Ale my chcemy Ci zagwarantować zupełnie nowy jacht, doskonałą organizację i profesjonalnego kapitana. I z doświadczenia wiemy, że warto za taką jakość zapłacić uczciwą cenę. 

 

Cena All Inclusive - dla Twojej wygody


Cena w formule All Inclusive zawiera wszystkie koszty rejsu: jedno miejsce na jachcie w dwuosobowej kabinie z płaskim łóżkiem, produkty na pełne i smaczne wyżywienie, napoje bezalkoholowe, opłaty portowe, paliwo i gaz, świeżą pościel, sprzątanie końcowe jachtu, możliwość korzystania ze sztormiaków Tribord 500 (rozmiary M do XL), minimalne ubezpieczenie KL 10.000 EUR i NNW 10.000 zł. Zalecamy wykupienie pakietu Premium! 
Nie stosujemy składek do kasy jachtowej, zrzutek na pokładzie, dopłat czy kaucji. Gwarantujemy niezmienność ceny rejsu. 
Gwarantujemy, że rejs odbędzie się niezależnie od liczby zgłoszonych uczestników.  
Promocja: rezerwuj pierwszy i płać mniej! Pierwsze trzy miejsca na rejsie oferujemy w obniżonej cenie. Warto rezerwować rejs jak najszybciej.

 

Informacje praktyczne


Jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z żeglarstwem morskim, z pewnością przed rejsem kłębi Ci się w głowie masę pytań. Na sporo z nich staramy się odpowiedzieć w sekcji Pytania i odpowiedzi. Jeżeli zastanawiasz się jak spakować się na rejs morski - zajrzyj do naszego poradnika Jak spakować się na rejs? A może nie wiesz jak taka impreza na morzu wygląda i czy to na pewno coś dla Ciebie? Służymy odpowiedzią!

Zawsze z przyjemnością porozmawiamy o naszych rejsach. Podpowiemy, doradzimy, dobierzemy najlepszą imprezę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy. 

 


sprawdź szczegóły płatności